Suedia sau prima experiență cu Aurora Boreală
Mi-am dorit întotdeanua să plec în țările nordice. Cât eram studentă erau prea scumpe, apoi veneau alte și alte priorități. În 2016 în noiembrie i-am zis lui Adi că anul acesta eu vreau să văd aurora boreală. îi mai zisesem și în anii trecuți, dar cum eu vreau să văd toată lumea, era greu să…

